Organisatie

Periode

Huidig

Fracties

D66

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Bart Buursma Fractievoorzitter
  2. Alexander Drewes Fractievoorzitter
  3. Johan Peeters Fractielid

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Emile Frijlink Fractievoorzitter vanaf 25-03-2024
  2. Take Huisman Fractielid
  3. Antony de Winter Fractielid

VVD

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Piet Dohmen Fractievoorzitter

GroenLinks

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Vincent de Groote Fractielid
  2. Hendrika Kruzaris Raadslid
  3. Stefan de Loco Raadslid
  4. Henk Suurmond Raadslid

Partij voor de Dieren

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Annie Sikkema Fractievoorzitter
  2. Fouad Bergen Fractielid

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Mark Verlaat Fractievoorzitter

ChristenUnie - SGP

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie - SGP
  1. Steffan Danolds Fractielid

SP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SP
  1. Erik van Gangelen Fractievoorzitter
  2. Lando de Wit Fractielid

Lokaal Belang in BurgerBurgerland!

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Lokaal Belang in BurgerBurgerland!
  1. Jaap Akdemir Fractievoorzitter
  2. Stefan Demonidas Fractielid
  3. Azad Hogenes Fractielid
  4. Bas de Ridder Raadslid

CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Jaap Janssens Fractielid
  2. Lukasz Verbree Fractielid

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Harald de Groot Voorzitter
  2. Stefan de Loco Fractievoorzitter
  3. Mark Verlaat Raadslid
  4. Jaap Akdemir Raadslid
  5. Emile Frijlink Raadslid
  6. Vincent de Groote Raadslid
  7. Jaap Janssens Raadslid
  8. Johan Peeters Raadslid
  9. Lukasz Verbree Raadslid
  10. Antony de Winter Raadslid
  11. Fouad Bergen Raadslid
  12. Bart Buursma Raadslid
  13. Steffan Danolds Raadslid
  14. Stefan Demonidas Raadslid
  15. Piet Dohmen Raadslid
  16. Alexander Drewes Raadslid
  17. Erik van Gangelen Raadslid
  18. Paul Jansen Raadslid
  19. Annie Sikkema Raadslid

College van Bestuur

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van College van Bestuur
  1. Harald de Groot Burgemeester
  2. Alexander Fabrie Voorzitter
  3. Erik Santinge (GO) Portefeullehouder
  4. Henk Suurmond Portefeullehouder
  5. Thymo van Weerden Portefeullehouder
  6. Benedict Jongkind Wethouder
  7. Piet Karelsen Wethouder
  8. Thibaud de Pater Wethouder
  9. Stefan van der Boom Lid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Lucas Verberne Griffier
  2. E. van der Meer Griffier
  3. Stefan van der Beheerder Medewerker Griffie
  4. Stefan van het Hek Medewerker Griffie
  5. Lisanne Lalores Medewerker Griffie
  6. Bart Staakjes Medewerker Griffie
  7. Henk Suurmond Medewerker Griffie
  8. Carla Verkuil Medewerker Griffie

Commissies

Commissie Zorg en Welzijn

Bekijk pagina
Leden van Commissie Zorg en Welzijn
  1. Jaap Akdemir Lid
  2. Antony de Winter Lid

Commissie Groen

Bekijk pagina
Leden van Commissie Groen
  1. Piet Dohmen Lid
  2. Alexander Drewes Lid
  3. Vincent de Groote Lid

Commissie Beheer en Middelen

Bekijk pagina
Leden van Commissie Beheer en Middelen
  1. Lukasz Verbree Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens