Organisatie

Periode

Huidig

Fracties

GroenLinks

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Vincent de Groote Fractievoorzitter
  2. Hendrika Kruzaris Raadslid
  3. Stefan de Loco Raadslid
  4. Henk Suurmond Raadslid

D66

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Bart Buursma Fractievoorzitter
  2. Johan Peeters Raadslid

PvdA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Emile Frijlink Fractielid vanaf 25-03-2024
  2. Take Huisman Raadslid
  3. Antony de Winter Raadslid

VVD

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Piet Dohmen Fractievoorzitter

Partij voor de Dieren

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Annie Sikkema Fractievoorzitter
  2. Fouad Bergen Raadslid

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Mark Verlaat Fractievoorzitter

ChristenUnie - SGP

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie - SGP
  1. Steffan Danolds Fractievoorzitter
  2. Eva de Waterkers Raadslid vanaf 01-02-2024

SP

Leden van SP
  1. Erik van Gangelen Fractievoorzitter
  2. Lando de Wit Raadslid

Lokaal Belang in BurgerBurgerland!

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Lokaal Belang in BurgerBurgerland!
  1. Jaap Akdemir Fractievoorzitter
  2. Stefan Demonidas Raadslid
  3. Azad Hogenes Raadslid
  4. Bas de Ridder Raadslid

CDA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Jaap Janssens Fractievoorzitter
  2. Lukasz Verbree Raadslid

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Mark Verlaat Lid
  2. Jaap Akdemir Lid
  3. Emile Frijlink Lid
  4. Vincent de Groote Lid
  5. Jaap Janssens Lid
  6. Johan Peeters Lid
  7. Lukasz Verbree Lid
  8. Antony de Winter Lid
  9. Fouad Bergen Lid
  10. Bart Buursma Lid
  11. Steffan Danolds Lid
  12. Stefan Demonidas Lid
  13. Piet Dohmen Lid
  14. Erik van Gangelen Lid
  15. Stefan de Loco Lid
  16. Annie Sikkema Lid
  17. Harald de Groot Lid

College van Bestuur

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van College van Bestuur
  1. Harald de Groot Burgemeester
  2. Alexander Fabrie Voorzitter
  3. Erik Santinge (GO) Portefeuillehouder
  4. Henk Suurmond Portefeuillehouder
  5. Thymo van Weerden Portefeuillehouder
  6. Benedict Jongkind Wethouder
  7. Piet Karelsen Wethouder
  8. Thibaud de Pater Wethouder
  9. Stefan van der Boom Lid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Lucas Verberne Griffier
  2. E. van der Meer Griffier
  3. Stefan van der Beheerder Medewerker Griffie
  4. Stefan van het Hek Medewerker Griffie
  5. Lisanne Lalores Medewerker Griffie
  6. Bart Staakjes Medewerker Griffie
  7. Henk Suurmond Medewerker Griffie
  8. Carla Verkuil Medewerker Griffie

Commissies

Commissie Zorg en Welzijn

Bekijk pagina
Leden van Commissie Zorg en Welzijn
  1. Jaap Akdemir Lid
  2. Antony de Winter Lid

Commissie Groen

Bekijk pagina
Leden van Commissie Groen
  1. Piet Dohmen Lid
  2. Vincent de Groote Lid

Commissie Beheer en Middelen

Bekijk pagina
Leden van Commissie Beheer en Middelen
  1. Lukasz Verbree Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens